پیام سرپرست شرکت فیرمکو پارس به مناسبت عید غدیر خم

پیام سرپرست شرکت فیرمکو پارس به مناسبت عید غدیر خم

بسم الله الرحمن الرحیم

«الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع)»

غدیر خم که مصادف با روز هجدهم ماه ذی الحجه است، به عنوان یک واقعه عظیم در تاریخ اسلام عزیز در راستای تداوم رسالت انبیاء الهی و پیوند نبوت و امامت و دستیابی امت اسلامی به سرچشمه علم و حکمت الهی است، عیدی که در مسیر سعادت بخشی بشریت، همواره از جایگاهی خاص برخوردار بوده است.

غدیر اگر چه مسیر تاریخ را متحول کرد، ولیکن یک واقعه ی صرف تاریخی نیست، بلکه نقطه آغاز جریان خروشانیست که از حقیقت اسلام ناب صیانت می کند و راه را بر هر گونه انحراف و فتنه ای می بندد.

غدیر عیدالله الاکبر است به این معنا که اگر عظمت امیرالمومنین (ع) نبود، تمام رنج ها و مجاهدت ها و جانفشانی های صدر اسلام، زیر چکمه های زر و زور و تزویر له می شد و کمترین آثاری از دین خدا و وحی و رسالت باقی نمی ماند.

راز ماندگاری اسلام و خط زلال هدایت و ناامیدی دشمنان دین حق را در غدیر باید جست.

غدیر نماد برجسته اسلام سیاسی است که امکان تشکیل حکومت اسلامی را برای آینده ی تاریخ بشر فراهم کرد و از همین جهت، سکولاریسم در جهان امروز، نقطه ی مقابل تفکر غدیر و شکل دهی ساختار قدرت در جغرافیای امت اسلامی است.

آری، غدیر عید همبستگی عاشقانه ی مسلمانانی است که حول ریسمان مستحکم ولایت و امامت، مسیر استکمال وجودی خویش را در اوج معرفت و اطاعت طی می کنند و سرور آزادی و عدالت را ذیل پرچم پرافتخار توحید، نجوا می کنند.

فرارسیدن این عید عظمی و عزیز را محضر کلیه مسلمانان و شیعیان جهان، هموطنان شریف، بویژه همکاران و خانواده مکرمشان در شرکت فیرمکو پارس تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند منان توفیق تعمیق معرفت نسبت به آقا امیرالمومنین (ع) را برای همه دلباختگان و عاشقان آن حضرت خواستارم.

حسین عزیزنژاد سرپرست شرکت مهندسی و نصب فیرمکوپارس